Mistrzostwa w Badmintonie

badm008

W hali MOSiR w Słupcy 18 marca 2017 r. odbyły  się  Mistrzostwa w Badmintonie. W zawodach wzięło udział 70 zawodników i zawodniczek z całej Wielkopolski. Udział w turnieju wzięli również reprezentanci ze Szkoły Podstawowej nr 9. Organizatorami mistrzostw byli: Sekcja Badmintona UKS Kopernik Słupca, Urząd Miasta Słupca oraz  MOSiR. Zawodnicy i zawodniczki  UKS  “Sokół” Gniezno  odnieśli wielki sukces. Gnieźnianie osiągnęli  następujące miejsca:

Dzieci (kl. I – II)

Dziewczęta

  1. Cieślewicz Liliana – II miejsce

Młodzik (kl. V – VI)

Dziewczęta

  1. Cieślewicz Angelika – IVmiejsce

Chłopcy

  1. Pasternak Szymon – II miejsce
  2. Świercz Cyprian – IV miejsce
  3. Pasternak Daniel – V miejsce
    Opiekunami naszej młodzieży byli Kamil Murch i Mariusz Frankowski. Turniej sędziowali Agnieszka Kończak – Górniak, Andrzej Kończak. Kierownik turnieju Jerzy Bania.