Przekaż swój 1%

img_logo

Szanowni Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie bierze udział w programie Fundacji Rosa „Twoja Szkoła”. Akcja ta polega na wspieraniu konkretnych placówek edukacyjnych. Każda taka placówka otrzymuje konkretny unikalny identyfikator.

Nasza szkoła otrzymała numer 111369.

Dzięki Waszej ofiarności, poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Rosa z wyszczególnieniem naszej szkoły zakupiliśmy 1 telewizor2 projektory, ekran, laptop, 3 komputery stacjonarne i  głośniki. Pragniemy wyrazić gorące podziękowania wszystkim darczyńcom. Szczegółowe informacje na temat Fundacji Rosa i samej akcji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.fundacjarosa.pl. Można tam pobrać darmowy program PIT.

Serdecznie dziękujemy!

Wypełnij formularz PIT według następującego wzoru:
Numer KRS: 0000207472
Cel szczegółowy 1%: TWOJA SZKOŁA 111369

 

Skip to content