Przekaż 1,5%


img_logo

Szanowni Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie bierze udział w programie Fundacji Rosa „Twoja Szkoła”. Akcja ta polega na wspieraniu konkretnych placówek edukacyjnych. Każda taka placówka otrzymuje konkretny unikalny identyfikator.

Nasza szkoła otrzymała numer 111369.

Wspierając program dotacyjny zwiększasz szanse edukacyjne Twojego dziecka. Ideą akcji „Twoja Szkoła” jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży. Zebrane fundusze są przeznaczone są na zakup sprzętu komputerowego, książek i innych pomocy dydaktycznych.

Pragniemy wyrazić gorące podziękowania wszystkim darczyńcom. Szczegółowe informacje na temat Fundacji Rosa i samej akcji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.fundacjarosa.pl.

Wypełnij formularz PIT
KRS: 0000207472
Cel szczegółowy1,5%: TWOJA SZKOŁA 111369

 

Dzięki Waszemu wsparciu oraz Radzie Rodziców SP9 w roku szkolnym 2022/2023 został zakupiony monitor interaktywny.

Serdecznie dziękujemy!

Skip to content