Aktualności

DZIECIAKI DO RAKIET

logo

Po feriach zimowych otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość. Nasza szkoła decyzją Kapituły akcji Dzieciaki do Rakiet została wybrana do grona dodatkowych laureatów i jako jedna ze zwycięskiej setki szkół z całej Polski, otrzymała sprzęt, który pozwoli na prowadzenie zajęć tenisowych na lekcjach w-f. Są to 2 siatki, 20 rakiet dostosowanych do wieku szkolnego oraz 40 specjalnych piłek tenisowych. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy głosowali na naszą szkołę.

Jerzy Nowak

Odpłatność za obiady

W lutym będzie 20 dni obiadowych.

Cena obiadów

uczniowie 80 zł

pracownicy 130 zł

 

JA W INTERNECIE

Urząd Miasta Gniezna zaprasza Rodziców i Opiekunów do udziału w projekcie JA W INTERNECIE.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów i udziału w zajęciach przygotowujących do ochrony dzieci przed potencjalnymi zagrożeniami. (więcej…)

Dzień Babci i Dzień Dziadka

kwiaty

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka uczniowie naszej szkoły przygotowali  program artystyczny i dnia 9 stycznia 2019 r. przedstawili go licznie zgromadzonym członkom Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gnieźnie. (więcej…)

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY I KONCERT KOLĘD

DSC09088

W dniach 12-13 grudnia 2018 r. odbył się w naszej szkole Charytatywny Kiermasz Świąteczny z pięknymi ozdobami choinkowymi i stroikami. 13 grudnia 2018 r. odbył się Koncert Kolęd, który wprowadził nas w świąteczny nastrój. Zgromadzona publiczność z wielkim zainteresowaniem obejrzała występy dzieci i gromko oklaskiwała młodych artystów. Dziękujemy Rodzicom za pomoc i aktywny udział w życiu naszej szkoły. (więcej…)

TURNIEJ STOLOTKA

14 grudnia odbył się Turniej „Stolotka” z okazji 100 lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości . Zawody były rozegrane na nowej hali sportowej pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Pana Tomasza Budasza. Naszą szkołę reprezentowali : W. Volkel, Ł. Cieślewicz, K. Mudrak, A. Stępień, W. Knast, Sz. Pasternak i D. Pasternak. (więcej…)

„Razem na Święta”

logo1

Druga połowa listopada i prawie cały grudzień był dla naszego Szkolnego Koła Wolontariatu – mimo zimna za oknem – czasem wyjątkowo gorącym. Z radością włączyliśmy się  w ogólnopolski projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej: „Razem  na Święta”. Wspólnie (choć podzieleni na kilka grup) staraliśmy się sprostać wszystkim celom, jakie sobie postawiliśmy. A było ich naprawdę niemało! (więcej…)

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Poznań – Wschód w Badmintonie

Resized_20181127_134037001

Rewelacyjnie spisali się bracia Daniel Pasternak i Szymon Pasternak z klasy VIII a, którzy reprezentowali  naszą szkołę w rozgrywkach Rejonu Poznań – Wschód Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. (więcej…)

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jakub Stelter z klasy 8b jako jedyny uczeń z naszej szkoły zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. (więcej…)

„DZIECIAKI DO RAKIET”

Nasi uczniowie biorą udział w ogólnopolskiej akcji banku BGŻ BNP Paribas „Dzieciaki do rakiet” promującej aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcane są szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli.  Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!

image

Zachęcamy do głosowania na film promujący sprawność fizyczną i zdrowie, przygotowany na konkurs przez uczniów naszej szkoły pod opieką pana Jerzego Nowaka. Liczymy na każdy głos, gdyż od ich ilości zależy werdykt  komisji konkursowej.

Głosujemy do 18 grudnia 2018 r.

Oto link zgłoszenia naszej szkoły do strony konkursu “Dzieciaki do rakiet”, na który należy zagłosować.

https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/334/szkola-podstawowa-nr-9

Z góry dziękujemy.