Aktualności

Operacja Kasztan!

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Kasztany można przynosić do szkoły i zostawić w dyżurce.

(więcej…)

Mistrzostwa Miasta Gniezna w unihokeju chłopców

Dnia 5 października odbyły się w SP nr 2 Mistrzostwa Miasta Gniezna w unihokeju chłopców klas 4-6 . Reprezentacja naszej szkoły zdobyła  2  miejsce.  Gratulujemy! (więcej…)

Mistrzostwa Miasta Gniezna w unihokeju dziewcząt

Dnia 4 października odbyły się w SP 2 Mistrzostwa Miasta Gniezna w unihokeju dziewcząt klas 7-8. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła  3 miejsce.  Gratulujemy!

 

Warsztaty z programowania

Dnia 28 września 2022 r. uczniowie kl. 4a uczestniczyli w warsztatach w  Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna. Projekt Digital Kids pozwolił na utworzenie na terenie biblioteki placu zabaw w przestrzeni cyfrowej. (więcej…)

Kolejny medal Jolanty Woźniak w międzynarodowym turnieju karate WKF

Jolanta Woźniak uczennica klasy 8B, zawodniczka Klubu Sportów Walki KUZI Sport w Poznaniu zanotowała kolejny fenomenalny występ podczas międzynarodowych zawodów karate WKF Polskiej Unii Karate – Polski Związek Sportowy, które odbyły się w dniach 1-2.10.2022 w Bielsku Białej. (więcej…)

XVIII Rajd „Na spotkanie jesieni w Czerniejewie”

Po dwóch latach przerwy powrócił, organizowany przez PTTK Gniezno, rajd „Na powitanie jesieni w Czerniejewie”. Uczestniczyło w nim 18 uczniów naszej szkoły, w tym wielu, którzy ruszyli na szlak po raz pierwszy. (więcej…)

Obiady w październiku

Koszt obiadów w październiku :

– dla uczniów: 114 zł

– dla nauczycieli: 190 zł

Klasy 6c i 7a w Pawłowie

Pawłowo. Tak blisko, a tak pięknie, chciałoby się powiedzieć – cudze chwalicie, swego nie znacie. Gospodarstwo agroturystyczne, lamy, strusie, osły, króliczki, kotki, itd. Wszystko na wyciągnięcie ręki. (więcej…)

IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w hokeju na trawie

Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w hokeju na trawie. Zawodnicy Adam Kaczmarek, Jakub Kaczmarek, Krzysztof Kapeliński, Kacper Długosz, Kamil Borecki oraz Jan Pożegowiak zajęli IV miejsce. (więcej…)

Europejski Dzień Języków 2022

W poniedziałek, 26 września 2022r., ponownie obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Święto to ma na celu przede wszystkim promocję nauki różnych języków, wiedzy o językach oraz krajach, w których się ich używa, a także szerzenie tolerancji wobec innych kultur. (więcej…)

Skip to content