Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci wykonały kartki okolicznościowe i pomogły w przygotowaniu gazetki ściennej. (więcej…)

Procedura organizacji zajęć

PROCEDURA ORGANIZACJI ZAJĘĆ W CZASIE EPIDEMII 2020-2021

Komunikat!

Obiady w stołówce szkolnej będą wznowione dla kl. I-III od 18 stycznia 2021 r. Wpłaty dokonujemy wyjątkowo w tym miesiącu od 13.01. do 19.01. Jest możliwość wykupienia obiadów dla chętnych uczniów klas IV-VIII i odbioru w swoich naczyniach, przez rodziców od godz. 12.00 do 14.00.

KWOTA ZA OBIADY W STYCZNIU 
za 10 dni obiadowych

uczniowie – 50 zł 
pracownicy – 75 zł

wpłata 13-19.01.2021

EDUKACJA EKOLOGICZNA

„Przedsięwzięcie EE – Edukacja ekologiczna”

Świąteczna kartka dla Seniora

W wielu domach starszych ludzi świąteczny blask zajaśniał z większą mocą dzięki otwartym sercom naszych drogich uczniów, którzy poświęcili swój wolny czas na przygotowanie pięknych bożonarodzeniowych kartek dla Seniorów. (więcej…)

RAZEM NA ŚWIĘTA W SP9

„Pójdźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa i Panienki.
Powitajmy Maleńkiego i Maryję, Matkę Jego.”
 

Wiele lat temu Jezus narodził się w ubogiej, betlejemskiej grocie. Zbliżają się kolejne urodziny Króla Miłości. Czy masz już gotowy prezent dla Niego? Czas wyruszyć do szkolnej stajenki, którą przygotowali nasi uczniowie. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom, którzy wykonali przepiękne stroje, zaprezentowali bożonarodzeniowe utwory oraz zaśpiewali kolędy i pastorałki. To dzięki Wam, Kochani, na Święta będziemy razem!

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia

Pójdźmy wszyscy do stajenki

Wspólne muzykowanie

 

Świąteczne Spotkania w dobie pandemii

Czas pandemii wymusił na nas zmodyfikowanie sposobu komunikowania się. Nie był jednak w stanie zmienić potrzeby podtrzymania tradycji Klasowych Wigilii i zobaczenia kolegów, dlatego w wielu klasach odbyły się wirtualne spotkania, podczas zajęć z wychowawcą. (więcej…)

„Rodzinny stroik świąteczny”

W grudniu został przeprowadzony konkurs na „RODZINNY STROIK ŚWIĄTECZNY” dla uczniów klas I – V i ich rodzin, zorganizowany przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 9 w Gnieźnie. (więcej…)

Grające Anioły – konkurs plastyczny dla klas 7

Klasy 7 wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,,Grające anioły”. (więcej…)

Skip to content