Aktualności

Półkolonie zimowe 2022

W terminie 17.01.2022 r. – 21.01.2022 r. zorganizowano w naszej szkole półkolonie zimowe. Uczestniczyło w nich 45 uczniów klas 1 – 8. Półkoloniści brali udział w szczegółowo przygotowanym programie, który składał się z zajęć rekreacyjnych i edukacyjnych. Odpowiednio dobrane formy pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu zachęcającego do aktywnego wypoczynku. (więcej…)

Laureatka Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Rośliny zimy”

Nikola Kończak z klasy 5a laureatką Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Rośliny zimy” zorganizowanego przez Technikum architektury krajobrazu w ZSPU im. St. Mikołajczaka w Gnieźnie. (więcej…)

 

Wypoczywajcie, dbajcie o siebie, bądźcie zdrowi.Wspaniałych ferii 😃❄⭐⛄️

Konkurs fotograficzny „Święta w obiektywie”

Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs fotograficzny „Święta w obiektywie”

Do konkursu zgłosiło się 12 uczestników.

Komisja postanowiła wyróżnić dwiema równorzędnymi nagrodami:

Justynę Bielecką z klasy 8e oraz Oliwię Hudzińską z klasy 8d. (więcej…)

Mistrzostwa Miasta Gniezna w piłce ręcznej chłopców

Dnia 11 stycznia odbyły się Mistrzostwa Miasta Gniezna w piłce ręcznej chłopców rocznika 2009 i młodsi. Reprezentacja szkoły w składzie: I. Krajewski, T. Pindral, W. Konieczka, F. Sypniewski, O. Śmiałowski, O. Włodkowski, A. Rewers, B. Wachowski zajęła 3 miejsce. (więcej…)

Podróże Świetliczaków – Afryka

Afryka to kolejny kontynent, który odwiedzili wychowankowie w świetlicy szkolnej w ramach realizacji innowacji. Dzieci zainteresowała odmienność kulturowa ludności zamieszkujących wybrane kraje afrykańskie. (więcej…)

Mistrzostwa Miasta Gniezna w piłce ręcznej dziewcząt

Dnia 10 stycznia odbyły się Mistrzostwa Miasta Gniezna w piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2009 i młodsze. Reprezentacja szkoły w składzie: J. Woźniak, K. Piotrowska, W. Nowaczyk, L. Wietrzyńska, L. Szymska, Z. Tubacka i M. Kacprzycka zajęła 3 miejsce ustępując pierwszeństwa SP12 i SP7. (więcej…)

Obiady w styczniu

Koszt obiadów w styczniu:

dla uczniów: 30 zł

dla nauczycieli: 45 zł

103. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

28 grudnia – w drugi dzień obchodów 103. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Gnieźnie Poczet Sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystościach upamiętniających bohaterów tych wydarzeń. (więcej…)

Skip to content