Aktualności

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018. Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),

Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP 9, jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych szkoły

Akcja charytatywna

Wakacje to czas beztroskiego wypoczynku, podróży i ciekawych przygód. Uczniowie naszej szkoły pomyśleli jednak o małych pacjentach z Miejskiego Szpitala w Gnieźnie, którzy podczas wakacji będą przebywać na oddziale dziecięcym. (więcej…)

Spotkanie z misjonarką z Angoli

Na zakończenie działań w ramach innowacji „Bogactwo kulturowe świata. Poznajemy, czerpiemy, wspomagamy” zaprosiliśmy do szkoły misjonarkę, która od ośmiu lat pracuje na misjach w Angoli, w Afryce. (więcej…)

Światowy Dzień Inwalidy

IMG-20180604-WA0032

Kolejny raz społeczność naszej szkoły została zaproszona do Spółdzielni Mieszkaniowej w Gnieźnie na spotkanie Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. (więcej…)

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

DSC07798

29 maja 2018 r. odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, na który zaproszono, uczniów, rodziców, sympatyków naszej szkoły oraz mieszkańców osiedla. (więcej…)

Nieść radość innym

IMG-20180530-WA0002

Przedstawiciele społeczności szkolnej odwiedzili Dom Opieki „Dębowy Gaj”. (więcej…)

Misyjna Majówka w Rościnnie

W dniach 24 i 25 maja 2018 r.,  już po raz czwarty odbyła się Misyjna Majówka – archidiecezjalne spotkanie dla dzieci i młodzieży zaangażowanej w animację misyjną, w którym uczestniczyły dzieci także z naszego szkolnego Ogniska Misyjnego. (więcej…)

“Tacy Sami”

Messaging1526549880045

Dnia 15 maja Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami HOMINI w ramach projektu „Tacy Sami” przeprowadziło warsztaty i prelekcję dla uczniów naszej szkoły  pn. „Poznaj niepełnosprawność”. (więcej…)

XLI Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

DSC07683

14 maja 2018 r. na terenie naszej szkoły odbył się XLI Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gniezna. (więcej…)