Aktualności

Zdrowe odżywianie

Uczniowie z klasy 1 a, w ramach projektu „Zdrowo jesz, lepiej żyjesz”, przygotowali kolorowe i pożywne kanapki. Utrwalili zasady zdrowego odżywiania. (więcej…)

„Zdrowo jesz, lepiej żyjesz”

Już od najmłodszych lat dzieci dowiadują się jak prawidłowo się odżywiać, aby być zdrowym i silnym. Dlatego klasa 3 c w celu promocji zdrowego odżywiania oraz w ramach Projektu „Zdrowo jesz, lepiej żyjesz” przygotowała apetyczne śniadanie – zdrowe, kolorowe kanapki. (więcej…)

Wycieczka do gospodarstwa „Kózka” w Łubowie

13 października klasa 2 b udała się na wycieczkę do ekologicznego gospodarstwa rolnego „Kózka” w Łubowie. Na miejscu dzieci dowidziały się jak ekologicznie uprawiać rośliny i warzywa. Poznały także zwierzęta hodowane w gospodarstwie i korzyści płynące z ich hodowli. (więcej…)

Wycieczka do lasu – klasy 3a i 2a.

(więcej…)

Wycieczka klas 8 do Łodzi

W czwartek 07.10.2021 klasa 8e oraz grupa uczniów z klasy 8b i 8d wyjechała na wycieczkę do Łodzi. Program obejmował wizytę w Centrum Nauki i Techniki oraz w Teatrze Wielkim. (więcej…)

Październik w świetlicy szkolnej

Wraz z nadejściem października w świetlicy szkolnej rozpoczęliśmy cykl zajęć o tematyce jesiennej. (więcej…)

Dzień Chłopca w świetlicy

Podczas wrześniowych zajęć dzieci brały udział w zajęciach mających na celu integrację grupy rówieśniczej, zarówno w sali jak i na świeżym powietrzu. (więcej…)

Wrzesień w świetlicy szkolnej

Wrzesień w świetlicy upłynął pod znakiem zasad jakie należy przestrzegać. (więcej…)

Integracyjno – edukacyjny Dzień Chłopca w klasie 5c

 Z okazji swojego święta chłopcy z klasy 5c otrzymali przepiękne ramki z życzeniami podpisane przez dziewczynki oraz zaproszenie do Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

(więcej…)

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania klas II i III

1 października 2021 r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w kategorii klas II i III.

(więcej…)

Skip to content