Samorząd szkolny

rok szkolny 2018/2019

Główny koordynator i rzecznik praw ucznia – p. Iwona Labrenz.
Opiekunowie:
sekcja imprezowa – p. Monika Pokładecka, p. Joanna Pokładecka, p. Katarzyna Dudek, p. Anna Borkowska
sekcja artystyczna – p. Ewa Humeniuk

Szkolenie samorządów uczniowskich
W dniu 19 listopada 2018 r. w Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich odbyło się szkolenie samorządów uczniowskich, w którym uczniowie z naszej szkoły wzięli udział pod opieką p. Joanny Pokładeckiej.
Zapoznaliśmy się ze zmianami przepisów działania samorządu uczniowskiego i organizacją działań samorządowych. Nauczyliśmy się jak zaangażować kolegów i koleżanki do działania i jak prowadzić dokumentację samorządu uczniowskiego. Nawiązaliśmy kontakty z uczniami innych szkół i staraliśmy się wymienić pomysłami na ulepszenie szkoły. W ciągu tych siedmiu godzin nie zabrakło dobrej zabawy.

Mikołajki 2017 (więcej…)

Konkurs na świąteczną dekorację drzwi wygrała klasa 2E (więcej…)

Dyskoteka andrzejkowa 24.11.2016 r.  (więcej…)

Samorządność uczniowska dla szkół podstawowych (więcej…)

rok szkolny 2015/2016

21 września – Międzynarodowy Dzień Pokoju;

Dni Kolorów: Dzień Żółty – 16 października, przypadał Dzień Papieski – dlatego w tym dniu nasi uczniowie ubierali się na żółto

Święto Dyni i Halloween;

25 listopada – Dzień Pluszowego Misia;