Konkursy

rok szkolny 2017/2018

rok szkolny 2016/2017

Pani Natalia Siwka wraz z klasą zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mamy Kota na Punkcie Mleka (więcej…)

Sukcesy sportowezobacz

Sukcesy indywidualne uczniów:

Perełki naukowe: Julia Liske kl. 6c, Zuzanna Powałowska  kl. 5d, Jakub Wencel  kl. 5d

Perełki sportowe: Weronika Majerska kl. 6b

http://gniezno.eu/

II semestr 2016/2017

Marta Burzawa z klasy 4a, Albert Potocki z klasy 5d i Jakub Wencel z klasy 5d finaliści INEA XXI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Franciszek Wiesner  – dyplom ukończenia Akademii Młodego Inżyniera

Kornelia Land z kl. 4a wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Jędrzej Marciniak  z kl. 6b wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Kacper Wiertel z kl. 3e, zajął I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym dla klas I-III pt. „Bajki Prymasa Ignacego Krasickiego w twórczości dzieci”

Zofia Jałoszyńska z kl. 5b IV miejsce w XIV Powiatowym Konkursie “Finanse a Matematyka”

Łukasz Walczak z kl. 5b V miejsce w XIV Powiatowym Konkursie “Finanse a Matematyka”

Julia Fołda z kl. 5b VII miejsce w XIV Powiatowym Konkursie “Finanse a Matematyka”

Olga Borowska z kl. 4c zajęła I miejsce w XVII Międzyszkolnym  Konkursie Ortograficzny ,,O Złotą Stalówkę”

Agata Kulpińska z kl. 6b otrzymała tytuł najlepszej gnieźnianki w finale Mistrzostw Wielkopolski w piłce ręcznej dziewcząt

Jędrzej Marciniak z kl. 6b Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego uzyskał 33 pkt/40

Zuzanna Powałowska z kl. 5d  oraz Olga Borowska z kl. 4c zajęły II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy “O złoty laur św. Wojciecha”.

Nadia Szymańska z klasy 3h – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla Klas  I-III  “Wiersze Wawiłow i Gellner”.

Jakub Stelter z klasy 6b – III miejsce w Gnieźnieńskim Konkursie Języka Angielskiego Szkół Podstawowych.

Dwa złote medale w Otwartych Mistrzostwach Gniezna w Pływaniu wywalczyła Antonina Piotrowska z kl. 2 h, która wygrała rywalizację na 25 m stylem dowolnym i 25 m stylem grzbietowym wśród dziewcząt rocznika 2008.

Srebrny medal w Otwartych Mistrzostwach Gniezna w Pływaniu zdobyła Nastazja Kiełpińska z klasy 3 h, na 25 m stylem klasycznym w roczniku 2006-2007 oraz Jakub Zieliński z kl. 6 a, który rywalizował  na 50 m stylem klasycznym pośród uczniów urodzonych w roczniku 2004.

Mistrzostwa w Badmintonie w Słupcy: Cieślewicz Liliana – II miejsce, Cieślewicz Angelika – IVmiejsce, Pasternak Szymon – II miejsce, Świercz Cyprian – IV miejsce, Pasternak Daniel – V miejsce

I semestr

konkursy kl. I-III

konkursy kl. IV-VI

rok szkolny 2015/2016

II semestr

konkursy kl. I-III

konkursy kl. IV-VI

I semestr

konkursy kl I-III

konkursy kl. IV-VI