Konkursy

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

II semestr

kl. I-III

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Biblia w oczach dziecka”

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3

Szkolny Konkurs Plastyczno-Przyrodniczy „Laurka dla Ziemi”

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Moja rodzina – to jedna drużyna”

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „W domu najcieplej”

kl. IV-VII

Konkurs ortograficzny „O złotą stalówkę”

XXII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

IV Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Gnieźnie

Konkurs historyczno-plastyczny „Orzeł Biały- Nasza Duma”

Konkurs historyczny dla klas 7 organizowany w ramach Młodzieżowych Dni Historii

XLI Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Konkurs plastyczny „Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej-pocztówka jaką chciałbym dostać  z Bretanii”

Ekologiczny konkurs plastyczny „Cztery pory roku z OZE”

Ekologiczny konkurs plastyczny „Segregacja? Dziecinnie proste!”

Konkurs plastyczny na pocztówkę okolicznościową  „Polska. To lubię!”

Konkurs Matematyczny  „Kangur”

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Św. Wojciechu „O złoty Laur Św. Wojciecha”

Konkurs matematyczno-finansowy „Matematyka a finanse”

Szkolny Konkurs J. angielskiego

Gnieźnieński Konkurs J. angielskiego Szkół Podstawowych

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Międzyszkolny Konkurs piosenki w j. angielskim- English Songs Festiwal

XXIII Gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne-Międzyszkolny Turniej Ekologiczny „Zmiany klimatu- znam, rozumiem, przeciwdziałam”

Szkolny Konkurs „Biblia w oczach dziecka”

Szkolne Konkursy „Moja rodzina – to jest drużyna” fotograficzny, literacki, muzyczny

Miejski Turniej Piłki Nożnej klas V o Puchar Tymbarku

Mistrzostwa Gniezna w pływaniu

Mistrzostwa Miasta Gniezna w czwórboju lekkoatletycznym

IX Edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018 w piłce nożnej

Finał Wielkopolski w Piłce Ręcznej Dziewcząt rocznik 2005

Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Gniezna

I semestr

kl. I-III

Szkolny Konkurs Plastyczny  „Co niesie w darze jesień?”

Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja Pani”

Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny „Pod skrzydłami anioła”

Szkolny Konkurs Plastyczny „Idźmy na przód z nadzieją” z okazji Dnia Papieskiego

Szkolny Konkurs Plastyczny „Mamo, Tato nie pal”

Szkolny Konkurs Plastyczny „Polska moja Ojczyzna”

Szkolny Konkurs Plastyczny w ramach innowacji pedagogicznej „Bogactwo kulturowe świata”

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla uczniów klas I-III

Ogólnopolski Konkurs na film pt. „Nakręceni na mleko”

kl. IV-VII

Międzyszkolna Olimpiada „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Konkurs plastyczny organizowany przez MOK na najpiękniejszą bombkę

Wojewódzki konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pod skrzydłami Anioła”

Konkurs plastyczny „Św. Brat Albert uczy nas miłości miłosiernej”

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Papieskiego „Idźmy naprzód z nadzieją”

Szkolny konkurs literowania po anielsku „Spelling Bee”

Mistrzostwa Miasta Gniezna w unihokeju chłopców

Mistrzostwa Gniezna w unihokeju dziewcząt

Mistrzostwa Miasta Gniezna w piłce ręcznej chłopców rocznik 2004

XL Ogólnopolski Bieg Lechitów

Jesienny Bieg Osiedla Winiary

XI Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej dziewcząt Gniezno Cup2017

Rozgrywki ligowe WZPR w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii dzieci

Mistrzostwa Miasta Gniezna w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2005 i młodsze