Adopcja na odległość

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają nasz kilkuletni już projekt „Adopcja na odległość”! Nasza podopieczna Benilda z Angoli kończy już czwartą klasę. Otrzymaliśmy od niej, prosto z Afryki, krótki liścik, w którym dziękuje wszystkim za okazane serce i za wszystko co dla niej uczyniliśmy. Udało jej się nazbierać także maleńki bukiecik kwiatków i chociaż nie mogła go nam przesłać, wszyscy możemy czuć się nim obdarowani. Ufamy, że wśród naszych wspaniałych uczniów i ich Rodziców, nie zabraknie tych, którzy również w kolejnych latach pomogą nam wspierać Benildę. A tym czasem życzymy wszystkim wspaniałych wakacji! I na koniec maleńka prośba do wszystkich uczniów – także w czasie wakacyjnego wypoczynku pamiętajcie, Kochani, by czynić jak najwięcej maleńkich gestów dobroci!

Szkolne Koło Wolontariatu

Skip to content