Bieg Lechitów

bl1

W dniu 18 września odbył się 39. Ogólnopolski Bieg Lechitów, w którym dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie. Uczestniczyli oni w młodzieżowych biegach na dystansach: 400m z klas III-IV oraz klasy V –VI na 800 m.

W rywalizacji dziewcząt z III i IV klas Angelika Stępień zajęła 4 miejsce.

W grupie uczennic z klas V-VI Joanna Draheim również uplasowała się na 4 miejscu a Monika Tomaszewska, Kinga Kaczmarek i Wiktoria Guziałek zajęły odpowiednio 21, 23 i 24 miejsce.

Na dystansie 400m wśród chłopców Bartosz Szulda był 13 a Mikołaj Andrzejak zajął 19 miejsce. Na tym samym dystansie Mateusz Grajczyk był 24 a Kuba Szulda 26.

W kategorii uczniów klas V-VI Eryk Przybylski był 4, Kacper Andrzejczak 6, Natan Krzymowski zajął 9 miejsce a Cyprian Świercz 22.

Gratulujemy naszym uczniom osiągniętych rezultatów i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.