„Chcemy czerpać z mądrości życiowej osób starszych”

W piątek 2 czerwca  w bibliotece szkolnej miało miejsce spotkanie z Panią Teresą Kozłowską-Maciejewską – lekarzem medycyny, która ponad 30 lat przepracowała niosąc pomoc ludziom chorym. Spotkanie to przebiegało pod hasłem: „Chcemy czerpać z mądrości życiowej osób starszych” i dla uczestniczących w nim uczniów okazało się wspaniałą zachętą do wytrwałego realizowania swoich marzeń i planów. Pani Teresa opowiadając o własnej, nie zawsze łatwej drodze, która doprowadziła ją do wykonywania upragnionego zawodu lekarza, kilka razy podkreśliła, jak ważna jest ciężka praca i wytrwałe dążenie do celu. Jesteśmy wdzięczni Pani Teresie, że znalazła czas, by podzielić się z nami swoją niesamowicie ciekawą historią życia i pokazała, jak cenne mogą być spotkania ze starszymi ludźmi.

Skip to content