Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że zajęcia w szkołach zostały zawieszone do Świąt Wielkanocnych.

W tym czasie będziemy pracowali zdalnie, realizując podstawy programowe. Wykorzystamy w tym celu różne narzędzia od platform edukacyjnych po wiadomości e- mail.

Nauczyciele poinformują Was drodzy Uczniowie, w jaki sposób zajęcia będą realizowane.

Bardzo proszę, abyście tę formę lekcji potraktowali poważnie, bowiem oceny wystawiane w tym czasie będą częścią składową oceny na koniec roku szkolnego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja jest niezmiernie trudna dla wszystkich, ale musimy sobie w niej poradzić najlepiej, jak potrafimy. Jeśli pojawią się problemy, piszcie do nas lub dzwońcie do szkoły.

Pozostańcie w domach, pamiętajcie o bezpieczeństwie Waszym i Waszych bliskich.