DRZWI OTWARTE

Dnia 4 marca 2020 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dla przyszłych uczniów klas pierwszych, którzy wraz z rodzicami mieli okazję poznać bliżej szkołę. Pani dyrektor Arleta Wojdanowicz zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły. Podczas spotkania goście obejrzeli program artystyczny „Pięknie żyć” przygotowany przez uczniów klas najmłodszych pod kierunkiem p. K. Posłuszny i p. H. Różak. Przyszli uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności sportowe, taneczne i muzyczne.  Obejrzeli doświadczenia przygotowane przez uczniów  w ramach zajęć „Młodzi Odkrywcy”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy komputerowe i językowe.
„Drzwi otwarte” były okazją do spotkania z dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem szkolnym, psychologiem, wychowawcami świetlicy, logopedą. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas!