Drzwi Otwarte

Dnia 14 marca 2023 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne „Drzwi Otwarte” dla przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Pani dyrektor Arleta Wojdanowicz zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły. Podczas spotkania goście obejrzeli program artystyczny „Pięknie żyć” przygotowany przez uczniów klas najmłodszych pod kierunkiem p. K. Posłuszny i p. H. Różak.

Przyszli uczniowie podczas zwiedzania szkoły mogli wypróbować okulary 3D, potańczyć na macie muzycznej, zobaczyć, jak działa długopis 3D oraz nasze pupile –  Photony, które mamy dzięki udziałowi w projekcie Laboratoria Przyszłości. Dużym zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia chemiczne prezentowane  przez uczniów oczywiście pod nadzorem pań nauczycielek oraz atrakcje komputerowe w sali informatycznej.  Nie mogło zabraknąć tradycyjnych kolorowanek, klocków, układanek. Czas umiliła wszystkim słodka niespodzianka – pyszne muffiny z ciastkarni TOMEX w Rogowie za które bardzo serdecznie dziękujemy.                                            „Drzwi otwarte” były okazją do spotkania z dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem szkolnym, psychologiem, wychowawcami świetlicy, logopedą.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Drzwi otwarte – galeria zdjęć

Skip to content