„DZIECIAKI DO RAKIET”

Nasi uczniowie biorą udział w ogólnopolskiej akcji banku BGŻ BNP Paribas „Dzieciaki do rakiet” promującej aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcane są szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli.  Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!

image

Zachęcamy do głosowania na film promujący sprawność fizyczną i zdrowie, przygotowany na konkurs przez uczniów naszej szkoły pod opieką pana Jerzego Nowaka. Liczymy na każdy głos, gdyż od ich ilości zależy werdykt  komisji konkursowej.

Głosujemy do 18 grudnia 2018 r.

Oto link zgłoszenia naszej szkoły do strony konkursu “Dzieciaki do rakiet”, na który należy zagłosować.

https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/334/szkola-podstawowa-nr-9

Z góry dziękujemy.