Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

DSC07798

29 maja 2018 r. odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, na który zaproszono, uczniów, rodziców, sympatyków naszej szkoły oraz mieszkańców osiedla. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji takich jak: dmuchana zjeżdżalnia, dmuchana bramka celnościowa, dmuchana ściana wspinaczkowa, symulacja surfingu, duża gra plenerowa Chińczyk, duża gra plenerowa Tweester, prezentacja ozobotów,  zabawa w kodowanie, pokaz konkursowy bajkowych przebrań, malowanie twarzy, przyklejanie dziecięcych tatuaży. Serwowane były kiełbaski z grilla, smaczna i aromatyczna grochówka, pyszne hot – dogi, a na deser domowe ciasta, kawa lub herbata,  dla spragnionych woda z cytryną. Podczas festynu zostali nagrodzeni uczniowie, którzy brali udział w różnorodnych konkursach. A pod koniec festynu odbyło się główne losowanie nagród. Aby wziąć udział w głównym losowaniu należało swój imienny kupon wrzucić do urny, zacisnąć kciuki i mieć nadzieję na wygraną. Mimo upalnej pogody wszyscy uczestnicy festynu doskonale się bawili, korzystając z niecodziennych atrakcji, które z pewnością dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu.