GNIEŹNIEŃSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 20 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Rafał Woźniak (klasa 7c), Marta Stachowiak oraz Jakub Stelter (klasa 8b) wzięli udział w finale Gnieźnieńskiego Konkursu Języka Angielskiego. Tegoroczna edycja konkursu pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Gniezna odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 8.  Finaliści przez 60 minut rozwiązywali test sprawdzający znajomość zagadnień leksykalno – gramatycznych, wiedzę z zakresu kultury krajów anglojęzycznych, a także umiejętność słuchania oraz czytania ze zrozumieniem.

Najlepszym okazał się uczeń naszej szkoły – Jakub Stelter. Wielkie gratulacje!

Rafał Woźniak oraz Marta Stachowiak, pomimo, że nie zajęli miejsc na podium, poradzili sobie znakomicie w starciu z trudnymi zadaniami konkursowymi.

Jeszcze raz gratulujemy !

Anna Russek