Graliśmy dla chorej szczypiornistki

r1

12 lutego br. najmłodsze adeptki piłki ręcznej (rocznik 2005 i młodsze) wzięły udział w turnieju charytatywnym w Budzyniu. Turniej został zorganizowany w celu zebrania środków finansowych na leczenie 10-letniej szczypiornistki. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w turnieju wzięły udział SP12 Tuzinek Gniezno, Buk, Oborniki, Gołańcz i Budzyń. Sportowa rywalizacja była okazją do wsparcia naszej rówieśniczki. Wzięliśmy także udział w licytacji koszulek reprezentantek Polski w piłce ręcznej: Patrycji Kulwińskiej, Moniki Kobylińskiej oraz Anety Łabudy. W skład drużyny SP9 weszły: Joanna Draheim, Monika Tomaszewska, Edyta Pielka, Kinga Ciesielska, Jagoda Sowińska, Julia Jaszcz, Sandra Borowska, Wiktoria Guziałek, Weronika Gołubowska, Martyna Koperska, Aleksandra Jesiołowska i Kinga Kaczmarek.