II Miejsce SP 9 w Wieloboju Morskim

Wspaniałą walką nasi  uczniowie zdobyli II miejsce w WIELOBOJU MORSKIM o ZŁOTĄ KOTWICĘ MARYNARKI WOJENNEJ. Byli to: ANDRZEJEWSKI STANISŁAW, BUKOWSKI SEBASTIAN, CZAPLA ERYK, FLETA JAKUB, KUJAWSKI JONASZ, SABIŁŁO OSKAR, WIESNER FRANCISZEK, ZĄBEK KACPER.

W ramach wieloboju rozegrano 4 konkurencje:

  1. Sztafetę 7x40m z odbijaczem,
  2. Walka poduszkami na bomie,
  3. Rzut kołem ratunkowym do celu oddalonego na 5m,
  4. Przeciąganie liny w zespołach siedmioosobowych.

Reprezentanci naszej szkoły po wygraniu rywalizacji w grupie z SP 1 i SP 8 awansowali do finału, w którym końcowy bój wygrali uczniowie SP 3 Gniezno. Nam przypadło II miejsce, za które otrzymaliśmy puchar, dyplom i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy postawy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content