II Ogólnopolski Turniej w piłce ręcznej dziewcząt Pantera Cup

zd1

W dniach 2-4 czerwca 2017 r. najmłodsze szczypiornistki naszej szkoły wzięły udział w II Ogólnopolskim Turnieju w piłce ręcznej rocznik 2006 i młodsze Pantera Cup w Dopiewie. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całej Polski. Reprezentacja naszej szkoły znalazła się w ćwierćfinałach, by w ogólnym podsumowaniu zająć szóste miejsce. Głosami trenerów i organizatorów tytuł najlepszej bramkarki turnieju zdobyła Antonina Cieślak, natomiast tytuł wyróżniającej się zawodniczki Adrianna Buczak. Dziewczynkom gratulujemy wyróżnień i sukcesu. Skład reprezentacji MKS PR SP9 Gniezno: Antonina Cieślak, Hanna Kawałko, Adrianna Buczak, Kinga Ciesielska, Maja Perek, Julia Wójcicka, Oliwia Troszak, Małgorzata Surma-Kratz, Ines Kuźniewska, Wiktoria Jagodzińska i Amelia Palm.