Innowacja „Bajkowi pisarze – etwinning”

Realizacja działań wykonanych w ramach innowacji „Bajkowi pisarze – etwinning”

Logo „Bajkowi pisarze – etwinning”

Kolejne zadanie związane z innowacją pedagogiczną „Bajkowi pisarze – etwinning” zobowiązało nas do wspólnego stworzenia loga innowacji wraz z uczniami z Brodziszewa. Wspólnie ustaliliśmy, że owe logo nie może zbyt wiele ukazywać, gdyż bajkowi pisarze dopiero zaczynają tworzyć bajkę i nie chcą zbyt wiele zdradzić.

logo1

Mali ilustratorzy

Kolejnym krokiem w innowacji pedagogicznej „Bajkowi pisarze-etwinning” było stworzenie ilustracji do uprzednio napisanej przez uczniów ze szkoły w Brodziszewie treści bajki.

Aby móc zakończyć zmagania ze stworzeniem książki, stwierdziliśmy, że przyda się mini słowniczek obrazkowy z najważniejszymi słowami z książki. Uczniowie klasy 2D stworzyli obrazki pasujące do nowo powstającej książki.

We współpracy ze Szkołą Podstawową w Brodziszewie udało nam się stworzyć książkę pt. „Superhero Dog” w ramach innowacji pedagogicznej „Bajkowi pisarze – etwinning”. Zapraszamy do oglądania i słuchania naszej bajki.

https://littlebirdtales.com/tales/view/story_id/691783/

Skip to content