JA I MOJA RODZINA

W ramach działań przewidzianych w programie innowacji pedagogicznej  „W poszukiwaniu najwyższych wartości” uczniowie z klas I-III zostali poproszeni o wykonanie prac plastycznych na temat: „Ja i moja rodzina”. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na to, jak ważne jest, by już od najmłodszych lat odkrywać piękno i ogromną wartość rodziny. Prace wykonane przez dzieci ukazywały zarówno czas spędzany przez rodziny na wakacjach, przy świątecznym stole czy przy wspólnym wykonywaniu domowych obowiązków. Najpiękniejsze prace zostały nagrodzone, a oto nasi laureaci:

Klasy I
I miejsce: Zofia Mika 1b
II miejsce: Natan Jurasz 1b
III miejsce: Paweł Kot 1b

Wyróżnienia:
Szymon Bentyn 1a, Amelia Ochotna 1a, Zofia Szrama 1b, Agata Walenciak 1b

Klasy II
I miejsce: Mikołaj Górka 2a
II miejsce: Jakub Dorsz 2a
III miejsce: Filip Szrama 2b

Wyróżnienia:
Ignacy Kaszyński 2b, Zofia Śmiłowska 2b

Klasy III
I miejsce: Nikola Kaczmarczyk 3b
II miejsce: Julia Terka 3b
III miejsce: Aneta Karbowa 3b

Wyróżnienia:
Lena Czerwińska 3b, Filip Idzikowski 3b, Kornelia Jeżowska 3b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za  udział w konkursie, a laureatom gratulujemy!
Organizatorzy konkursu: E. Zachwieja, J. Strzyżewska, A. Bosińska.

Skip to content