„Jesteśmy tolerancyjni w szkole i klasie”

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego „Jesteśmy tolerancyjni w szkole i klasie” zorganizowanego przez Szkolne Koło Wolontariatu „Elfy”.

W październiku odbył się konkurs plastyczny pt. „Tolerancja w szkole i klasie”. Napłynęło wiele ciekawych prac. Uczniowie w swoich obrazach wykazali się niezwykłym zrozumieniem tematu . Ukazali co to znaczy być dobrą koleżanką i dobrym kolegą. Przedstawili bohaterów, którzy otaczają opieką dzieci młodsze, niepełnosprawne, o innym kolorze skóry, pomagają w trudnych sytuacjach. Tym samym udowodnili, że każde dziecko ma prawo do wesołej zabawy i koleżeńskiej współpracy w szkole oraz do szczęśliwego życia na naszej planecie. Twórcy wszystkich prac konkursowych zostali nagrodzeni.

I miejsce Oliwier Manuszak 2h
II miejsce Michalina Ober 3f, Natalia Błochowiak 3h
III miejsce Piotrek Kurzewski 2h, Bartosz Piechnik 3h

Wyróżnienia:

  1. Klaudia Nowak 3h
  2. Wiktoria Bednarek 3h
  3. Gabriela Jałoszyńska 3h
  4. Julia Rajner 2h
  5. Stanisław Andrzejewski 3h
  6. Nikodem Bojak 3h
  7. Oskar Sabiłło 3h
  8. Eryk Konieczny 3h
  9. Michał Kowalski 3g

Laureatom i uczniom wyróżnionym gratulujemy!

Skip to content