Kolejny sukces Jolanty Woźniak

W ostatnim czasie oczy całego światowego Karate zwrócone były na chorwacką Poreć, która była organizatorem kolejnego turnieju światowej Ligi Karate WKF Youth League oraz Pucharu Świata WKF U21. Do walki o kolejne punkty rankingowe stanęło ponad 2000 zawodników z 55 krajów, w tym Jolanta Woźniak, uczennica klasy 7B.

Jak zdążyła nas przyzwyczaić w ostatnim czasie tak i tym razem Jola zaprezentowała się z najlepszej strony docierając do strefy medalowej, by ostatecznie zająć bardzo wysokie, 5 miejsce w konkurencji  kumite U14 -42kg.

Swoje walki wygrała z reprezentantkami: Anglii, Niemiec, Bośni i Hercegowiny.

Jest to kolejny kapitalny występ młodej zawodniczki Klubu Karate KUZI Sport w Poznaniu na światowej imprezie. Dla przypomnienia w ostatnich miesiącach Jolanta notowała rewelacyjne wyniki w Bratysławie, Pleszewie, Bydgoszczy, ale największy sukces odnotowała 1.05.2022 w Limassol – Cypr, gdzie zdobyła swój pierwszy medal (brązowy) w Światowej Lidze Karate WKF, dzięki któremu przeszła do historii jako pierwsza i jak na razie jedyna gnieźnianka z takim wynikiem!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content