KONCERT ŚWIĄTECZNY

10 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole magiczny koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Arleta Wojdanowicz, która zaprosiła do wspólnego kolędowania i złożyła obecnym gościom życzenia zdrowych i spokojnych Świąt. Koncert rozpoczęli laureaci Szkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej w Języku Obcym, którzy wspaniale wykonali znany utwór Mariah Carey „All I want for Christmas”. Następnie uczniowie różnych klas zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne. Mogliśmy usłyszeć m.in. „Kto wie, czy za rogiem”, „Maleńka miłość”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz podziwiać taneczne talenty naszych uczniów. Koncert bardzo się spodobał licznie zebranym gościom, wprowadził wszystkich w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój.

Koncert poprowadziły: p. N. Siwka, p. A. Kanke, p. J. Jatczyńska, p. E. Humeniuk,
p. H. Różak, p. K. Posłuszny, p. A. Kowalczyk.