Konkurs Bakalland

W październiku firma Bakalland ogłosiła konkurs plastyczny „Twoja magiczna bakaliowa kraina”, których adresatami byli uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych. Był on organizowany w ramach kampanii edukacyjnej, której celem było budowanie świadomości dzieci oraz ich rodziców w zakresie włączania do diety naturalnych produktów, pełnych witamin i minerałów. W tematykę zrównoważonej diety bardzo dobrze wpisują się bakalie, które są nie tylko smacznym dodatkiem do ciast, ale również doskonale sprawdzają się jako samodzielna przekąska do szkoły lub dodatek do ulubionej sałatki.

Zadaniem uczniów było stworzenie krajobrazu za pomocą bakalii. Dwie uczennice naszej szkoły podjęły to wyzwanie: Karolina Janas z klasy 4 d i Brygida Rusiecka z klasy 6 a. Spośród 280 prac nadesłanych do firmy Bakalland wyłoniono najlepszych. Okazało się, że krajobraz Brygidy Rusieckiej otrzymał wyróżnienie, o czym zostaliśmy powiadomieni niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu, a zaraz po Mikołajkach nadeszła paczka z nagrodą, którą Brygida mogła podzielić się z kolegami z klasy.

Serdecznie gratulujemy!