Konkurs „Kręcimy dla Gniezna”

Zbliżamy się powoli do końca rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Można powiedzieć, że przed nami ostatni zakręt i długa prosta, na której sporo się może jeszcze wydarzyć. W ubiegłym tygodniu wielu z Was pokazało na co je stać i ruszyli mocno do przodu, dzięki czemu Gniezno utrzymuje II miejsce w klasyfikacji ponad 40 miast. Tych, którzy już biorą udział w rywalizacji, jak i tych którzy planują do niej dołączyć, zachęcamy do pokonywania kilometrów w duchu fair play, czyli bez ściemniania i oszukiwania. Pamiętajcie, że dla najlepszej uczennicy i najlepszego ucznia wśród uczniów szkół podstawowych oraz dla najlepszej szkoły z terenu Gniezna czekają nagrody. Zapraszamy Was także do wzięcia udziału w tego tygodniowym wyzwaniu. Polega ono na zaproszeniu minimum 5 osób, do rywalizacji które pobiorą bezpłatną aplikacje i wykręcą na rowerach kolejne kilometry dla Gniezna. Razem z tymi osobami zapraszamy Was na spotkanie rowerowe, jakie tym razem odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na rynku. Mamy nadzieję, że pogoda nam w tym nie przeszkodzi. Śledźcie nasze komunikaty, które wysyłamy poprzez aplikację. Do zobaczenia i przyczepności.

Szymon Drzewiecki


Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Rowerowa Stolica Polska, zarejestrować się i pamiętać o jej uruchamianiu podczas rowerowych przejazdów.

Regulamin konkursu

Skip to content