Konkurs „Moje naturalne piękno” – zapraszamy do głosowania

3 uczennice naszej szkoły wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Moje naturalne piękno”.

W ubiegłym roku szkolnym uczennice naszej szkoły zdobyły zaszczytne miejsca i szkoła w nagrodę otrzymała tablicę multimedialną.

W tym roku potrzebna jest Państwa pomoc.

Na stronie internetowej
odbywa się głosowanie.

1. Głosowanie Internautów odbywa się na Stronie Internetowej, za pośrednictwem przycisku „ZAGŁOSUJ” znajdującego się pod oknem z daną pracą.
  2. Podczas głosowania jedna osoba może oddać wyłącznie 1 głos w ciągu 24 godzin na jedną pracę.
  3. Kryterium ograniczenia do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres i/lub konto e-mail.
  4. Do wybranych osób może zostać wysłana prośba o potwierdzenie oddania głosu poprzez aktywację linku przesłanego celem potwierdzenia głosowania na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania. Głosy niepotwierdzone przez głosujących będą nieważne.