Medalowy występ zawodników Inochi Gniezno

W niedzielę 17.11.2019 w Toruniu odbyły się XV Mistrzostwa Polski Karate. Arkadiusz Kwaśniewski pokonał wszystkich rywali w kumite kadetów zdobywając tytuł Mistrza Polski. Natomiast Łukasz Wiśniewski uplasował się na 3 miejscu w konkurencji kumite seniorów.
Przy okazji zawodów tego dnia odbył się również Turniej Karate Toruńskiego Smoka. Nasze dwie zawodniczki okazały się najlepsze w swoich kategoriach. Alicja Kaszyńska wywalczyła 1 miejsce w konkurencji kata dziewcząt poniżej 6 kyu, a Jolanta Woźniak wywalczyła 1 miejsce w konkurencji kata dziewcząt powyżej 6kyu.
W konkurencji kumite dziewcząt obie nasze zawodniczki pokonały swoje rywalki i spotkały się ze sobą w walce finałowej. Zwyciężyła Alicja zdobywając złoty medal, srebro przypadło Jolancie.
Gratulacje!