Międzyszkolny konkurs – „Kaligram ortograficzny”

Uczniowie z klasy 3a: Martyna Andrzejewska, Nikola Kończak, Szymon Łukasiewicz, Alicja Grabowska,  Nadia Prusak, wzięli udział w międzyszkolnym konkursie „Kaligram ortograficzny”. Konkursowe zmagania polegały na stworzeniu uproszczonej wersji kaligramu, czyli na „wypełnieniu” wnętrza liter ZOO wierszami Wandy Chotomskiej o zwierzętach. Jury przy ocenie prac brało pod uwagę: liczbę wpisanych wierszy, poprawność ortograficzną oraz estetykę wykonania. Laureatką konkursu została nasza uczennica Martyna Andrzejewska, która zajęła II miejsce. Gratulujemy! Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki autorstwa Wandy Chotomskie,j ponieważ konkurs odbył się w ramach projektu „Sentymentalna podróż z Wandą Chotomską” w którym uczestniczy także nasza szkoła.