20161206_122142

6 grudnia to magiczny dzień, w tym dniu Święty Mikołaj odwiedza wszystkie grzeczne dzieci i przynosi im prezenty. W naszej szkole Święty Mikołaj odwiedził nas również, a Samorząd Szkolny powitał serdecznie wszystkie dzieci na uroczystości poświęconej Świętemu Mikołajowi. W trakcie spotkania z Mikołajem uczniowie klas IV-VI zaprezentowali przygotowany wcześniej układ pt.: “Taniec Mikołajów”:

klasy 4 – do piosenki   “Feliz Navidad”

klasy 5 – do piosenki   “Jingle Bells”

klasy 6  – do piosenki “Z kopyta kulig rwie”

Wszyscy super się bawili.
Najlepsze układy zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami indywidualnymi. Wśród klas czwartych nagrodzone zostały klasa 4b i 4d, w klasach piątych zwyciężyła klasa 5a i 5c. Natomiast z klas szóstych najlepszy układ zaprezentowała klasa 6c.
Tego dnia uczniowie również ubierali się na biało i zakładali czapeczki Świętego Mikołaja.