Mikołajki na sportowo

dsc02369

Mikołajkowe spotkanie pod hasłem „Stop zwolnieniom z WF-u” odbyło się 6 grudnia 2016 r. Naszą szkołę odwiedził Pan Mirosław Jabłoński – żużlowiec GTM „Start” Gniezno. Uczestniczył on w lekcji, którą poprowadził Pan Kamil Murch, opowiadał o swojej drodze do sportowej kariery i o tym jak lekcje wychowania fizycznego miały szczególny wpływ na jego sportową karierę. Na tę okoliczność wybrano uczniów o szczególnych osiągnięciach dla szkoły, byli to: Olga Kulpińska, Amelia Fiebich z klasy 6 B; Zuzanna Mikołajczak, Natalia Felkel, Kacper Tamborski, Aleksander Grześkowiak z  klasy 6 C; Maks Budnik, Luiza Konieczka z klasy 6 D; Jakub Lauchstaedt, Iwo Wojciechowski z klasy 3 C; Jonasz Kujawski, Emilka Rączkowska, Natalia Cieślewicz z klasy 3 G. Spotkanie pod hasłem „STOP zwolnieniom z WF-u” miało na celu uświadomić młodzieży naszej szkoły jak ważny jest ruch, sport, ćwiczenia nie tylko dla ich przyszłej kariery, ale przede wszystkim dla zdrowia. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki.

Dziękujemy za wspólną zabawę!