Mistrzostwa Klas V w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły

mistrzowie

Na boisku szkoły Podstawowej nr 9 odbyły się Mistrzostwa Szkoły Klas V – o Puchar Dyrektora w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje klas: 5 A, 5 B, 5 C i 5 D. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, rozgrywki były na wysokim poziomie, świadczy o tym ilość strzelonych bramek. Woli walki, aż do końcowego gwizdka, nikomu z zawodników nie zabrakło.
Wyniki poszczególnych meczy przedstawiają się następująco:

wyniki

Klasyfikacja końcowa
I miejsce 5 D
II miejsce 5 C
III miejsce 5 B
IV miejsce 5 A
Po zakończeniu turnieju każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom, natomiast mistrzowie otrzymali Puchar Dyrektora oraz nagrody. „Królem strzelców” turnieju zostało dwóch graczy: Cyprian Świercz kl. V D oraz Kacper Tamborski kl. V C (6 strzelonych bramek), najlepszym bramkarzem został Bartosz Mortek z klasy 5 D.
Turniej zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego: p. Kamil Murch.
Sponsorem turnieju byli: Hurtownia Elektryczna „WAJM” Janusz Malęgowski, UKS „SOKÓŁ” Gniezno.