Narodowe Święto Niepodległości

IMG_20181109_120552

W dniu 9 listopada 2018 roku odbyła  się uroczysta  akademia z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości.. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, odśpiewaniu Hymnu Państwowego i Hymnu Szkoły uczniowie wysłuchali części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy V g. Pieśni patriotyczne śpiewał chór szkolny pod kierunkiem p. Ewy Humeniuk. Klasa III a zatańczyła krakowiaka. O godzinie 11.11 cała szkoła wzięła udział w biciu rekordu “Dla Niepodległej” polegającym na odśpiewaniu 4 zwrotek hymnu narodowego.

W ramach obchodów Święta Niepodległości uczniowie brali udział w konkursie pieśni patriotycznej, konkursie fotograficznym na patriotyczne ciasto oraz konkursie literacko – plastycznym “Pozdrawiam Cię z okazji Święta Niepodległości”.

11.11.2018 r.

Złożenie kwiatów przez delegacje pod pomnikiem Bolesława Chrobrego.