Narodowe Święto Niepodległości

12 listopada 2019 roku odbył się uroczysty apel z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu Hymnu Państwowego uczniów powitała  Pani Dyrektor Arleta Wojdanowicz. W części artystycznej można było usłyszeć pieśni patriotyczne w wykonaniu chóru szkolnego pod kierunkiem Pani Ewy Humeniuk i uczestników innowacji „Z Tobą ja – ze mną Ty. Pokoleniowe doświadczenia”. Wręczono również nagrody uczniom, którzy zajęli miejsca w szkolnym konkursie plastycznym na projekt kartki okolicznościowej „Pozdrowienia z okazji Święta Niepodległości”.  Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas: 1a, 1c, 2a, 3a, 3b pod opieką wychowawców świetlicy. Nad nagłośnieniem czuwała Pani Iwona Labrenz, a dekoracją zajęła się Pani Izabela Wojciechowska.