Nasz uczeń najlepszy w Gnieźnie!

f_9

W piątek, 13 kwietnia 2018r. troje uczniów z naszej szkoły brało udział w Gnieźnieńskim Konkursie Języka Angielskiego Szkół Podstawowych.

Uczniowie Jakub Stelter i Marta Stachowiak z klasy 7b oraz Filip Skórka z klasy 7a, którzy byli laureatami tegorocznego Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego, pod opieką p. Joanny Pokładeckiej, reprezentowali naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 12. W teście konkursowym uczniowie musieli zmierzyć się z różnymi rodzajami zadań, które sprawdzały ich umiejętność słuchania, czytania ze zrozumieniem, znajomość gramatyki, słownictwa, wiedzę o krajach anglojęzycznych. Wszyscy uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki, a nasz uczeń – Jakub Stelter zwyciężył wśród najlepszych reprezentantów gnieźnieńskich szkół podstawowych! Oprócz nagrody i dyplomu Jakub otrzymał również puchar za zwycięstwo w konkursie. Nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników wręczył wiceprezydent Gniezna, pan Michał Powałowski, pani Agnieszka Rączka – metodyk oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 – pani Elżbieta Bartnicka-Karasiewicz.