Nieść radość innym

IMG-20180530-WA0002

Przedstawiciele społeczności szkolnej odwiedzili Dom Opieki. Dzieci zaśpiewały piosenki i przedstawiły wiersze związane z Dniem Matki i Dniem Ojca. Pensjonariusze i pracownicy z wielką radością i wzruszeniem brali udział w spotkaniu. Czuliśmy się rzeczywiście jak w domu, a dom to miejsce, w którym wszyscy są kochani i potrzebni. Taki sposób życia – bycie dla innych, owocuje niespotykaną i zaskakującą radością, a drogą do tej radości jest spotkanie z tymi, z którymi łączy nas serdeczna więź. Spotkanie zakończyło się przy wspólnym stole, gdzie potwierdziły się słowa, że każda radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci. Dziękujemy uczniom za wykonane przez nich kwiatki, które wręczyliśmy mieszkańcom domu.