OGÓLNOPOLSKI BIEG LECHITÓW

20170917_105040

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 40. OGÓLNOPOLSKIM BIEGU LECHITÓW. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy rywalizowali na dystansach 400 m i 800 m w gronie około 100 uczestników w każdym biegu. Po przebiegnięciu dystansu 800 m Eryk Adamski z klasy V D zajął IX lokatę. W grupie dziewcząt  Kinga Mudrak z  klasy V C  wywalczyła XIV miejsce a jej koleżanka Angelika Stępień była XVI. Dużym sukcesem zakończył się start na 400 m Sandry Michałowskiej, która zajęła IX miejsce. Warto zaznaczyć, że w każdym biegu startowało około 100 uczestników.

Naszą szkołę reprezentowało  24 uczniów z klas II, IV i V. Wszyscy pokonali wyznaczony dystans i otrzymali na mecie pamiątkowy medal okolicznościowy, drożdżówkę, wodę mineralną, owoce oraz  koszulkę.

Gratulujemy naszym uczniom sportowej postawy.

Opiekunami zespołu byli: M. Borkowska i J. Nowak.