Ogólnopolski program „Mały Mistrz”

Nasi uczniowie zdobyli sprawność w kategorii „Piłkarz – koszykarz” w ramach ogólnopolskiego programu „Mały Mistrz”. Uczniowie klasy I a przystępowali do kolejnych zadań, jakie stawiała im każda lekcja i wykonywali je z wielkim zaangażowaniem pod czujnym okiem nauczyciela wychowania fizycznego pana Jerzego Nowaka i wychowawczyni pani Katarzyny Posłuszny. Uczyli  się kozłowania piłki w miejscu oburącz, jednorącz, w marszu, w biegu na przemian prawą i lewą ręką. Ćwiczyli kozłowanie slalomem między pachołkami, podania i rzuty. Nie zawsze wszystkim wychodziło doskonale, ale nikt się nie zniechęcił i z lekcji na lekcję stawali się coraz sprawniejsi. Uczestnicy programu poznali wiele gier i zabaw z piłkami, które dają im wiele radości.
W dniu 13 grudnia pomyślnie przeszli test umiejętności i otrzymali odpowiednią naklejkę do legitymacji. Uroczystego wręczenia legitymacji dokonała pani dyrektor Arleta Wojdanowicz.
Obecnie pracujemy nad zdobyciem sprawności gimnastyka – tancerza!
Powodzenia!

Skip to content