Olimpiada Młodzieży Szkół Podstawowych

FB_IMG_14979436923810

W dniu 14 czerwca miała miejsce Gnieźnieńska Olimpiada Młodzieży Szkół Podstawowych. W tegorocznej edycji wzięło udział osiem placówek, które rywalizowały ze sobą w różnych dyscyplinach sportu. Uczniowie klas III zmagali się w grze w dwa ognie, klasy IV w piłce nożnej, klasy piąte w siatkówce a klasy szóste odbyły miting lekkoatletyczny. W kategorii klas III nasi uczniowie zajęli III miejsce. Po zaciętej rywalizacji drużyna piłkarzy nożnych wywalczyła również III miejsce zdobywając brązowy medal. W konkurencjach lekkoatletycznych Eryk Przybylski zdobył złoty medal w skoku w dal oraz brąz w biegu na 60 m. Kolejny reprezentant naszej szkoły Kacper Tamborski zajął II miejsce w rzucie piłeczką palantową. Gratulujemy!