Półkolonie zimowe 2022

W terminie 17.01.2022 r. – 21.01.2022 r. zorganizowano w naszej szkole półkolonie zimowe. Uczestniczyło w nich 45 uczniów klas 1 – 8. Półkoloniści brali udział w szczegółowo przygotowanym programie, który składał się z zajęć rekreacyjnych i edukacyjnych. Odpowiednio dobrane formy pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu zachęcającego do aktywnego wypoczynku.

Podczas półkolonii dzieci miały okazję obejrzeć filmy pt. „Biały Kieł” i „Benji”. Byliśmy w gospodarstwie agroturystycznym w Pawłowie, w wiacie edukacyjnej Nadleśnictwa Gniezno „Gajówka” oraz w Przystani Biskupińskiej. W ostatni dzień odwiedził nas Pan z Muzeum Początków Państwa Polskiego z ciekawą lekcją o tematyce historycznej. Półkolonie były bardzo radosną i bezpieczną formą spędzania wolnego czasu przez dzieci naszej szkoły w czasie ferii zimowych. Ich uśmiechy na buziach utwierdziły nas w przekonaniu, że wszyscy miło i przyjemnie spędzili czas.

Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców i Rady Osiedla Tysiąclecia możliwe było zorganizowanie wyjazdów autokarowych do Lasu Miejskiego, Pawłowa, Biskupina oraz słodkiego poczęstunku na zakończenie półkolonii.

Skip to content