Przekaż swój 1%

Szanowni Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie bierze udział w programie Fundacji Rosa „Twoja Szkoła”. Akcja ta polega na wspieraniu konkretnych placówek edukacyjnych. Każda taka placówka otrzymuje unikalny identyfikator.

Nasza szkoła otrzymała numer 111369.

Wspierając program dotacyjny zwiększasz szanse edukacyjne Twojego dziecka. Ideą akcji „Twoja Szkoła” jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży. Zebrane fundusze są przeznaczone są na zakup sprzętu komputerowego, książek i innych pomocy dydaktycznych. Pragniemy wyrazić gorące podziękowania wszystkim darczyńcom. Szczegółowe informacje na temat Fundacji Rosa i samej akcji znajdziecie Państwo na stronie internetowej:www.fundacjarosa.pl. Można tam pobrać darmowy program PIT.

Serdecznie dziękujemy!

Wypełnij formularz PIT według następującego wzoru: KRS: 0000207472 Cel szczegółowy: TWOJA SZKOŁA 111369

Przekaż swój 1 %

Skip to content