Rajd klubowy

20180317_121123

Dnia 17 marca 2018 r. odbył się kolejny już Rajd Klubowy, w którym brało udział 17 uczennic i uczniów naszej szkoły. Po przejeździe autobusem MPK do Obory przeszli 10 km bocznymi drogami, przez Braciszewo i Skiereszewo do Gniezna. Grupa, która odważyła się przejść trasę należała do prawdziwych śmiałków, gdyż mimo słonecznej pogody, temperatura wynosiła – 8⁰C, choć w praktyce przeszywało ich przeraźliwe zimno, ponieważ wiał bardzo silny wiatr. O jego prędkości może świadczyć fakt, iż sprawiał wszystkim problemy podczas przechodzenia mostem, gdzie dodatkowo „gwizdały” metalowe barierki. Porządnie opatuleni i z uśmiechem na twarzy dotarli do mety rajdu, która znajdowała się przy Muzeum Początków Państwa Polskiego.