REWELACYJNE PŁYWANIE

20180321_112109

Pięć medali  naszych reprezentantów w Pływackich Mistrzostwach Gniezna. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w Mistrzostwach Gniezna w Pływaniu.

Dwa złote medale wywalczyła Antonina Piotrowska z kl. III H, która wygrała rywalizację na 25m stylem dowolnym i 25m stylem grzbietowym wśród dziewcząt rocznika 2009. Rewelacyjnie również popłynęła nasza pływaczka na 100m stylem zmiennym. Po zaciętym pojedynku z zawodniczkami,  o 4 lata starszymi, Tosia wywalczyła srebrny medal.

Złoty medal zdobyła także Nastasia Kiełpińska z klasy IV H, na 25m stylem klasycznym w roczniku 2007-2008 oraz srebrny medal na 25m w stylu dowolnym.

Bardzo dobre IV miejsce na 50m stylem klasycznym wywalczył Jan Grześkowiak, a Oskar i Eryk Jankowscy zdobyli odpowiednio VI i VII miejsce w stylu grzbietowym.

Gratulujemy sukcesów naszym uczniom, ich trenerom i rodzicom.

Opiekunami reprezentacji szkoły byli: Małgorzata Borkowska i Jerzy Nowak.