Spotkanie z wyjątkowym pisarzem Panem Grzegorzem Kasdepke

Uczniowie klasy 2a i 2b mieli wielką przyjemność poznać osobiście swojego ulubionego pisarza – Pana Grzegorza Kasdepke. Spotkanie z pisarzem odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Gnieźnie, gdzie wielu uczniów gnieźnieńskich szkół podstawowych ochoczo przybiegło na to emocjonujące spotkanie!

Podczas wywiadu, czytelnicy mogli usłyszeć wiele ciekawostek z życia tego bardzo interesującego pisarza oraz otrzymać upragniony autograf. Uczniowie klas drugich niedługo jako lekturę szkolną będą czytać o przygodach Detektywa Pozytywki, którego właśnie stworzył ten wspaniały pisarz.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Skip to content