Sukces naszej uczennicy

Jolanta Woźniak drugą zawodniczką w Polsce w Karate Olimpijskim! Dnia 26.10.2019  Jolanta Woźniak uczennica kl. VB reprezentująca Klub Karate INOCHI Gniezno wzięła udział w najważniejszych zawodach w Polsce „Puchar Polski w Karate Olimpijskim” w Legnicy.

W zawodach wystartowało ok 300 najlepszych zawodników w Polsce, jednak forma jaką Jolanta prezentowała już przed wyjazdem na te zawody (m. in. zwycięstwo w Wielkopolskiej Otwartej Lidze Karate) dawała wiele nadziei na dobry występ.
I tak też było!!!
Jolanta mimo najniższego wzrostu oraz wagi ze stawki zawodników w swych konkurencjach pokazała pełen wachlarz umiejętności, a dodając do tego wsparcie trenera klubowego Dawida Pawłowskiego  oraz kolegów z drużyny, zaowocowało trzema medalami  Pucharu Polski w tym również w kategorii wyższej!
W konkurencjach kata ind. Jolanta dwukrotnie dotarła do finału pokonując równie świetnie dysponowane zawodniczki, w finałach jednak musiała uznać wyższość zawodniczki z Wrocławia. Niemniej jednak zdobycie dwa razy drugiego miejsca jest świetnym wynikiem w tak doborowej stawce.
Natomiast w konkurencji kumite w ½ finały Jola remisując na pkt 4-4 decyzją sędziów nie awansowała do finału wywalczając brązowy medal.

Wyniki Jolanty w Pucharze Polski:

– srebro w kata ind. dziewcząt 1o lat,

– srebro w kata ind. dziewcząt 11 lat,

– brąz w kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -34kg.