Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

20180326_123721-1152x648

Dnia 6 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Gnieźnie odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. W konkursie udział brało 29 uczniów z klas  szóstych i siódmych. Konkurs przeprowadziły nauczycielki j. angielskiego: p. Barbara Kwaśnik, p. Katarzyna Dudek i p. Joanna Pokładecka. Test konkursowy zawierał zadania sprawdzające rozumienie tekstu, znajomość gramatyki, słownictwa, kultury krajów anglojęzycznych.

Konkurs języka angielskiego odbywa się w naszej szkole co roku i jest on jednocześnie etapem eliminacyjnym do międzyszkolnego konkursu języka angielskiego.

Trzy osoby, które zdobyły największą ilość punktów będą reprezentowały naszą szkołę w Gnieźnieńskim Konkursie Języka Angielskiego Szkół Podstawowych, który odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12.

Są to uczniowie:

  1. Jakub Stelter, kl. 7b
  2. Marta Stachowiak, kl. 7b
  3. Filip Skórka, kl. 7a

Rezerwowy: Rafał Woźniak, kl. 6c

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w konkursie międzyszkolnym.