Szkolny Konkurs Języka Angielskiego – Wyniki

Dnia 29 marca 2021r. odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Ze względu na trwającą sytuację pandemiczną konkurs odbył w się w formie zdalnej. W konkursie udział wzięło 21 uczniów. Byli to uczniowie klas  siódmych i ósmych oraz jedna uczennica klasy piątej. Uczniowie wypełnili test online. Trzy osoby, które zdobyły największą ilość punktów wezmą udział w Gnieźnieńskim Konkursie Języka Angielskiego Szkół Podstawowych, który odbędzie się 22 kwietnia 2021r.

Są to uczniowie:

  1. Igor Kowalczyk, kl. 8a
  2. Lena Cholewiak, kl. 8b
  3. Nadia Szymańska, kl. 7e

Rezerwowa: Marta Burzawa, kl. 8a

wyniki uczestników konkursu języka angielskiego 2021

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom GRATULUJEMY!

 

Skip to content