VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Badmintonie

wyr

W sobotni poranek 14 maja 2016 r. miłośnicy badmintona rywalizowali w poszczególnych kategoriach wiekowych na VII Otwartych Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w badmintonie. Zawody sędziowali Panowie Mariusz Frankowski i Kamil Murch. Organizatorem zawodów byli: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Kolegium Europejskie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz UKS „Sokół” Gniezno. Zawody były przeprowadzone w systemie „grupowym”. Do dwóch wygranych setów, przy czym: dzieci grały każdy set do jedenastu punktów, młodzież do piętnastu punktów, natomiast dorośli do dwudziestu jeden punktów. Wszyscy uczestnicy biorących udział w zawodach otrzymali drobne upominki, ponadto za pierwsze trzy miejsca medale, puchary, dyplomy i nagrody. W Mistrzostwach zagrało 70 zawodników z różnych klubów.

WYNIKI:

  • Kategoria U – 9 dziewczęta:

I – Pietrzak Kinga – UKS Sokół Gniezno
II – Tomczak Kinga – UKS Sokół Gniezno
III – Leszczyńska Julka – UKS Sokół Gniezno
IV – Cieślewicz Lilianna – UKS Sokół Gniezno (SP 9)

  • Kategoria U – 11 dziewczęta:

I –  Kujawska Amelia – UKS Sokół Gniezno
II – Cieślewicz Angelika – UKS Sokół Gniezno (SP 9)
III – Tomczak Marta – UKS Sokół Gniezno

  • Kategoria U – 11 chłopcy:

I – Pasternak Szymon – UKS Sokół Gniezno (SP 9)
II – Kowalski Kacper – UKS Sokół Gniezno
III – Kamiński Maksymilian – UKS Sokół Gniezno

  • Kategoria U – 13 chłopcy:

I – Kowalski Oliwier – UKS Sokół Gniezno
II – Lisiecki Mateusz – UKS Sokół Gniezno
III – Stube Kacper – UKS Sokół Gniezno
IV – Pasternak Daniel – UKS Sokół Gniezno (SP 9)