Warsztaty świąteczne

Dnia 7 grudnia uczniowie klasy 3f z wychowawczynią Mariolą Sypniewską udali się do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Tam odbyły się warsztaty dla dzieci. Uczniowie sami projektowali i wykonywali kartki świąteczne. Najpierw jednak przypomniały sobie tradycje bożonarodzeniowe, później poznały historię pocztówki, układały życzenia świąteczne i zabrały się do pracy. Wszyscy wykonali swoją kartkę świąteczną z wielkim zapałem. Śliczne i gotowe prace uczniowie włożyli do ozdobionych kopert. Dzieciom zajęcia bardzo się podobały.

Dnia 6 grudnia 2017 roku wszystkie dzieci oczekiwały na Mikołaja w domu, ale również zawitał do naszej szkoły i obdarzył słodkościami. W klasie 3f Mikołaj jest codziennie, a dzisiaj był solenizantem. To nasz kolega, któremu złożyliśmy życzenia i zaśpiewaliśmy 100 lat, a on poczęstował nas przepysznymi cukierkami. To był wspaniały i słodki dzień w naszej szkole.