Wielki sukces naszych uczennic!!!

Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji Programu edukacyjnego dla dziewcząt „Akademia Dojrzewania”, w ramach którego został przeprowadzony konkurs dla dziewcząt „Podejrzewam, że dojrzewam”Laureatkami etapu szkolnego zostały:

1 miejsce – Olga Borowska kl. 7c,

2 miejsce – Maja Marczuk kl. 6b,

3 miejsce – Weronika Rusiecka kl. 6c.

Zadaniem uczestniczek było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej, czym jest dla nich dojrzewanie.

Zgłoszeń do konkursu było tak dużo, że wybór zwycięzców trwał kilka dni.

Udział w tym ogólnopolskim konkursie zakończył się ogromnym sukcesem naszych uczennic. I miejsce zajęła Olga Borowska z klasy 7c, a praca Mai Marczuk z klasy 6b została wyróżniona.

Oprócz nagród indywidualnych, została przyznana również nagroda dla zwycięskiej szkoły. Otrzymaliśmy tablicę multimedialną, która będzie służyła wszystkim uczniom.

Bardzo się cieszymy i gratulujemy naszym uczennicom tak spektakularnego sukcesu.