Wycieczka do Poznania

IMG_20190514_093536

W dniu 14 maja 2019 r. klasy III a i II c wyjechały na wycieczkę do Poznania. Uczniowie odwiedzili Laboratorium Wyobraźni w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Wystawa Czerwona – KNOOCKER interaktywna gra komputerowa za pomocą zwykłej piłeczki dostarczyła dzieciom świetnej zabawy, a  przy okazji uczniowie mogli poznać podstawowe zasady akustyki. W Experymentarium dzieci bawiły się poznając niektóre zagadnienia z fizyki i chemii. Wszystkie zajęcia odbywały się pod okiem Edukatorów. Później uczniowie zwiedzali Stary Rynek. Na koniec odwiedzili wyjątkową wystawę – magiczny labirynt, poznańskie legendy w 6 D. To miejsce, w którym legendarne historie łączą się ze współczesnymi technologiami. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili pełni wrażeń do Gniezna.