Wyniki Gnieźnieńskiego Konkursu Języka Angielskiego Szkół Podstawowych

Dnia 22 kwietnia odbył się Gnieźnieński Konkurs Języka Angielskiego Szkół Podstawowych. Z uwagi na sytuację pandemiczną konkurs odbył się w formie online. Sprawdzana była znajomość słownictwa, gramatyki oraz wiedza o kulturze Stanów Zjednoczonych i Zjednoczonego Królestwa.
W konkursie uczestniczyło trzech uczniów z każdej gnieźnieńskiej szkoły podstawowej. Naszą placówkę reprezentowali zwycięzcy eliminacji szkolnych: Nadia Szymańska z klasy 7e, Lena Cholewiak z klasy 8b i Igor Kowalczyk z klasy 8a. Następnego dnia odbyło się uroczyste podsumowanie wyników, na którym obecny był również Wiceprezydent Gniezna – Pan Michał Powałowski.

Pierwsze miejsce zdobyło ex aequo czworo uczniów, a wśród nich:
Igor Kowalczyk i Nadia Szymańska

Na drugim miejscu uplasowało się trzech uczestników, a wśród nich:
Lena Cholewiak

Wielkie gratulacje dla naszych uczniów!!

 

Skip to content